Virtuální Čáslavsko

Virtuální Čáslavsko - informačně turistický regionální systém virtuálních prohlídek
(součást systému regionální podpory Virtuální-Region.cz)
    Mobil: +420 777 034 847
    E-mail: info@virtualni-caslavsko.cz
    Web: www.virtualni-caslavsko.cz
 


Kolik to stojí?

DEJTE O SOBĚ VĚDĚT! A neváhejte :-) Kdo dřív přijde, ten dřív mele... Rozjíždíme nové a nové propagační kampaně a tam už propagujeme NAŠE ČLENY!

Ceník má dvě části - "pro firmy" a "pro obce". Proč? Je v tom systém - obce Vám, jako firmě či podnikateli, připraví "půdu pod nohama". Budou Vás všemožně podporovat ve Vašem podnikání a počínání. Budeme v obcích a okolí fotit a prezentovat zajímavá i "strategicky výhodná" místa (to jsou taková místa, kde jsou nějaká centra dění, Vaše provozovny, podniky apod.). Ta samozřejmě mohou a budou zajímat návštěvníky, cestovatele, turisty i lidi z regionu - nemohou prostě znát všechno a každého... To je pro Vás potenciál Vašich zákazníků... i v reálu, nejenom návštěvníků Vašich stránek!

Pro FIRMY, ŽIVNOSTNÍKY, SAMOSTATNÉ SUBJEKTY

Chcete se přidat? Je to snadné! Pro rychlý start jsme pro Váš připravili varianty 3 modelových situací. Kliknutím na názvy se přenastaví tabulka a výpočet. Tuto volbu proveďte ještě před dalšími volbami v tabulce!

# Položka ceníku Jednotková cena
1 Zařazení do systému (povinné):
 • Vyrobíme Vám virtuální prohlídku:
  • Dostanete virtuální prohlídku pro svůj web ve formátech .swf, .mov (požadovaných velikostí)
  • Virtuální prohlídka bude zařazena do systému Virtualni-Caslavsko.cz
 • Dostanete obrázek .jpg šíře 1200 px pro vlastní propagaci a prezentace
 • Dostanete samolepu "Jsme součástí..."
 • Standardní zařazení do systému obsahuje: nadpis, URL Vašich oficiálních stránek, popisek, QR kód, virtuální prohlídku v různých formátech, mapu s označením místa, GPS souřadnice. Obsahuje-li prezentace více virtuálních prohlídek a míst, jsou zobrazeny jejich náhledové karty.
2.000,-
za kus
2 Přidání dalšího místa do systému (volitelné):

Je to stejné jako při zařazení prvního místa! Vytvoříme skupiny prohlídek a míst. Každá z prohlídek může patřit do jiné Skupiny (kategorie) prohlídek - např. na první prohlídce je salonek v restauraci, na druhé je bar... Každá z prohlídek může obsahovat jinou "akční nabídku" (viz. 5).

2.000,-
za kus
3 Přidání AKTUALIT (volitelné):

Abychom mohli zobrazovat Vaše aktuality ve Vaší prezentaci, musíte mít nějaký RSS kanál (informační zdroj). Tyto informace obvykle aktualizujeme 2x denně a mohou být zobrazovány u více (všech) Vašich prohlídek/míst v systému! jako "Aktuality"
Cena zahrnuje zařazení 1 informačního kanálu do systému.

200,-
za rok
4 Platíme Vám za podporu! Umístěte banner na své stránce (volitelné):

Tuto slevu od nás dostanete jako příjemný bonus - když na své stránky viditelně umístíte některý z bannerů ze stránky "Podpořte nás" (nevztahuje se na formát Tlačítko a textové odkazy). Samozřejmě, že z Vašich stránek bude na prokliknutí směřovat do systému Virtualni-Caslavsko.cz, ovšem nasměrujete jej přímo na stránku s Vaší prezentací!

-200,-
za rok
5 Vložení/Úprava a zobrazení AKCE (volitelné):

Informace o Vašich akcích (slevy, nabídky) - obsahuje URL (odkaz směřuje na konkrétní webovou stránku), nadpis, text i obrázky. Akce se může zobrazovat u Vámi zvolených Vašich míst/prohlídek (Zelené pole).
Pokud některé místo v systému je přidružené k akci, pak se všechny tyto náhledy míst jsou označeny zeleně!
Termín i dobu zobrazení si můžete zvolit.

200,-
za rok
6 Aktualizace místa (při zjevné změně v místě) (povinné dle všeobecných podmínek):

Protože je nutné udržovat informace aktuální, je třeba místa aktualizovat. Pro Vaši motivaci je tato služba výrazně zvýhodněna.
A co víc? Původní popis, fotografie ani prohlídka se nikde neztratí - zařadíme je do HISTORIE! Budete tak mít možnost se v čase vrátit a na vše se podívat s odstupem času.
A co ještě víc? Máte opět nárok na aktualizovanou samolepu ZDARMA, dostanete virtuální prohlídky v různých formátech atd...

1.200,-
za kus
7 Samolepa "Jsme součástí...":

Ke každé nově vyrobené prohlídce a zařazenému místu do systému dostanete samolepu ZDARMA!
Dle všeobecných podmínek musí být viditelně umístěna a místo označeno - např. na vstupní dveře apod. Pokud není tato podmínka splněna, je účtován jednorázový penalizační poplatek 800,- Kč.

ZDARMA
za rok
8 Druhá a další samolepa "Jsme součástí...":

Ke každé nově vyrobené prohlídce a zařazenému místu do systému dostanete samolepu ZDARMA! (a tento poplatek se Vás netýká) Pokud se Vám samolepa poškodila nebo jich potřebujete pro označení provozovny více (např. restaurace s více vchody apod.) Samolepu vyrobíme.

150,-
za kus
9 Provoz v katalogu (povinné od dalšího roku):

Cena je uvedena za roční provoz. Máte však nárok na některé bonusy (platí vždy ten nejvyšší), pokud splníte určité podmínky.
Bonusy:

 • - 1.000 Kč - jste-li nový člen
 • - 500 Kč - pokud zařadíme do systému Vaše další nové místo (kde jste majitel, provozovatel apod.)
 • - 500 Kč - pokud budeme přefocovat (aktualizovat) již zařazené místo
1.000,-
za rok
Celková předpokládaná částka: 0,-
Máte-li dotazy, kontaktujte nás!
Ceny jsou v Kč bez DPH (20%).

Odesláním tohoto formuláře se dostanete na stránku s objednávkou. Tento krok Vás k ničemu nezavazuje. Pokračujte dál...

A co dál?

Pracujeme s různými propagačními nástroji! Vaše prezentace se může objevit kdekoliv! Letáčky, galerie, obrazy, Facebook, tištěná reklama v multimédiích... A dál? Každý, kdo během roku utratí alespoň 8 tis. bez DPH se může objevit v reklamě v novinách! A dál? Propagujeme formu propagačních míst na upoutávky a reklamy na různých místech u našich členů - systém - "já na bráchu, brácha na mě", kdy si vzájemně nekonkurují oborem činnosti firmy! A co ještě? Ještě připravujeme a publikujemé různé soutěže s cílem propagace systému i jednotlivých členů...

My pracujeme PRO TENTO REGION a V TOMTO REGIONU! Nejsme "JEN NA NETU"...

Partneři projektu Lahůdky DUŠEK
Mediální partneři projektu Čáslavské Noviny Caslavsko.net TEP Regionu Svoboda.info Obzory Kutnohorska TV Čáslav Dobrý den a nákup Virtuální prohlídky 360