Virtuální Čáslavsko

Virtuální Čáslavsko - informačně turistický regionální systém virtuálních prohlídek
(součást systému regionální podpory Virtuální-Region.cz)
    Mobil: +420 777 034 847
    E-mail: info@virtualni-caslavsko.cz
    Web: www.virtualni-caslavsko.cz
 


Jak a proč využít informací z Virtuálního Čáslavska na Vašem webu?

Podporujeme firmy, živnostníky i řemeslníky, podporujeme další rozvoj služeb v regionu, vytvořili jsme nástroj, který může též pozvednout informovanost o Vaší obci, o firmách v ní... Všechny tyto informace Vám nabízíme skrze tzv. RSS feed - výměnné informační kanály, pomocí nichž si tyto informace můžete nechat automaticky zobrazovat i na Vašich vlastních stránkách nebo na stránkách Vaší obce! Obecní web tedy i tímto způsobem může zase pomoct i firmám působícím na svém území, obvykle firmám, z nichž získává peníze ve formě různých daní a poplatků, tedy i Vašim firmám. Ale funguje to i naopak - i Váš web a Vaše firma bude takto podporovat vlastní obec či město. Snažíme se, aby tyto informace opravdu na obecních webech byly dostupné a aktuální a takovéto informace budou též řádně označeny logem či názvem Virtualni-Caslavsko.cz.

Informace k publikování a automatickému odběru Vám nabízíme z několika informačních kanálů Virtualni-Caslavsko.cz. Na výběr máte z mnoha různých možností, skupin, obcí nebo prostě všechno :-)

Jak zobrazovat automaticky na vlastním webu informace z Virtualni-Caslavsko.cz?

Obvykle existuje více řešení. Na většinu z nich někoho potřebujete "otravovat", platit apod. My Vám nabízíme řešení ZDARMA!

Máte své stránky a nemáte žádné možnosti a komponenty ani programy, které by umožňovao automatické zobrazování, nerozumíte databázím, netušíte, jak se web programuje, stránky používáte jenom jako uživatel? Čtěte dál!

Naše řešení pro Vaše stránky!

  1. Máte ke svému webu přístup přes FTP nebo jinou službu na přenos souborů?
  2. Podporuje Váš hosting tzv. PHP?
  3. Stáhněte si od nás soubor rss-virtualni-region.zip
  4. Soubor rozzipujte / rozbalte / extrahujte obsah (nazvěte si tento proces jak chcete :-)
  5. V souboru virtualni-region.php je popsané nastavení a formát zobrazovaných informací - lze opravit v notepadu nebo jiném jednoduchém editoru (nebo nechte jak je)
  6. Nahrajte extrahované soubory ze slozky rss-virtualni-region/ do rootu (kořenového adresáře) Vašeho webu
  7. Složka /tmp na webu by měla být nastavena pro možnost zápisu dat (pokud neexistuje, založte ji)
  8. Vyzkoušejte http://www.vas-web.cz/virtualni-region-ukazka.php
  9. Pokud se Vám načtou data, můžete začít s implementací do Vašeho webu
  10. Na místo, kde chcete informace zobrazovat, vložte následující kód:
<? 
/*
toto je cast (include), kterou je treba vlozit do Vaseho webu
vice informaci naleznete ve vkladanem souboru .php
*/
include('./virtualni-region.php'); 
?>

Informační tok lze však také obrátit! Informace od Vás můžeme ukazovat u nás! A jednou zmožností je také automatický odběr a zobrazování Vašich informací u nás. Pomůžeme Vám s propagací.
A samozřejmě budeme rádi, když podpoříte tento systém, tyto stránky! Využijte k tomu některé z možností připravených bannerů!

Nahoru

Jak se virtuální prohlídka ovládá?

Při zobrazení stránky s virtuální prohlídkou se obvykle ve vašem prohlížeči prohlídka sama spustí (je třeba mít v internetovém prohlížeči nainstalován Flash Player a případně povolené JavaScripts ve Vašem prohlížeči, což jsou však standardní doplňky a nastavení prohlížečů a tak není nutné něco nastavovat extra). Některé prohlídky se mohou dát samy do pohybu a představit danou scénu.

Virtuální prohlídky jsou interaktivní - na fotku lze kliknout a otočit si ji. Podržíte-li tlačítko myši, můžete myší pohybovat všemi směry a tím se virtuálně rozhlížet. panel nastrojuVe spodní části prohlídky obvykle bývá tzv. panel nástrojů s ikonami (šipky, +, - apod.), kterými si můžete prohlídku také otáčet, pohled přibližovat i oddalovat, některé lze zvětšit na tzv. fullscreen, tedy plnou obrazovku (vráti se z takového zobrazení lze přes stejné tlačítko nebo na klávesnici Esc).

Podporujeme zobrazování virtuálních prohlídek také na zařízeních řady Apple, která používají jako výchozí formát .mov. Mezi kvalitou a formátem souborů virtuálních prohlídek se můžete přepnout. Využijte k tomu tlačítka v pravé části stránky hned pod hlavní nabídkou v červeném pruhu nahoře!

Nahoru >> Další odpovědi na Vaše otázky najdete v sekci FAQ - nejčastější otázky <<

Zaregistrujte se k odběru aktualit a novinek

Objednejte si také virtuální prohlídku. DEJTE O SOBĚ VĚDĚT!

Objednat!. další informace o výrobě, zařazení do katalogu a dalších výhodách se můžete dozvědět v sekci častých otázek - "FAQ" nebo v informacích "O projektu".

Kolik to stojí?

Zhotovení virtuální prohlídky a zařazení do systému můžete mít už za 1.800,- Kč (ceny bez DPH). Ovšem můžete získat i další zvýhodněné bonusy! Projděte si ceník, vyberte si z možných variant a objednejte si nebo nás kontaktujte! Výsledkem pro Vás i na Váš web jsou datové soubory virtuálních prohlídek ve formátech .swf a .mov, které Vám přizpůsobíme na šírku tak, aby se vešly tak akorát také do Vašeho webu. Obvykle do něj vkládáme také informace o firmě/místě, webovou adresu a datum. Získáte tak vlastní stránku s prezentací na tomto portálu a možnou reklamu nejenom na tomto webu!

Partneři projektu Lahůdky DUŠEK
Mediální partneři projektu Čáslavské Noviny Caslavsko.net TEP Regionu Svoboda.info Obzory Kutnohorska TV Čáslav Dobrý den a nákup Virtuální prohlídky 360