Virtuální Čáslavsko

Virtuální Čáslavsko - informačně turistický regionální systém virtuálních prohlídek
(součást systému regionální podpory Virtuální-Region.cz)
    Mobil: +420 777 034 847
    E-mail: info@virtualni-caslavsko.cz
    Web: www.virtualni-caslavsko.cz
 


QR code

Brusle, koloběžky, obuv, dětské sportovní oblečení - Sport D

Oficiální web: http://www.sport-d.cz

Dětské sportovní oblečení značek Nordblanc, Loap a Alpine pro, sportovní a turistické batohy Loap, běžecká a turistiká obuv, in-line brusle - to vše najdete na kamenné prodejně v Čáslavi nebo na e-shopu www.sport-D.cz

napoveda nejblizsi kosik
GPS: 49°54'33.902"N, 15°23'35.596"E

Tato prohlídka je zařazena v těchto tematických skupinách: Obchody, Obchody textil, obuv, oblečení, Sportovní potřeby a vybavení


2. 5. 2012Sportovní oblečení a vybavení značek Nordblanc, Loap, Alpine pro, New Balance a další - Sport DSportovní oblečení a vybavení značek Nordblanc, Loap, Alpine pro, New Balance a další - Sport D (Čáslav)
2. 5. 2012Sportovní potřeby na šipky, tenis, ping-pong, plavání a další sportovní doplňky - Sport DSportovní potřeby na šipky, tenis, ping-pong, plavání a další sportovní doplňky - Sport D (Čáslav)

vysvětlivky barev
Nahoru

Nejbližší virtuální prohlídky k právě prohlíženému místu:

NahoruV seznamu výše najdete další virtuální prohlídky míst, která jsou nejblíže právě zobrazovanému. Náš TIP je označen barevnou ikonkou (zlatou hvězdou, barevným domečkem) a ztučněn. Vzdálenosti jsou orientační, přímou vzdušnou čarou. Pěšky, na kole či autem mohou být delší.

Ikona terčík - nachází se na stejné adrese, Ikona domeček - je na stejné ulici či náměstí.

Související prohlídky v tematické skupině "Obchody"

26. 4. 2012Zahradní technika - prodej, servis - Miroslav HašekZahradní technika - prodej, servis - Miroslav Hašek (Horky)
11. 4. 2012Látky, pletací příze - Yveta BláhováLátky, pletací příze - Yveta Bláhová (Čáslav)
11. 4. 2012Květiny - Pavlína VondrováKvětiny - Pavlína Vondrová (Čáslav)
7. 3. 2012Mobily XXL - prodejna O2Mobily XXL - prodejna O2 (Čáslav)

Jak se virtuální prohlídka ovládá?

Při zobrazení stránky s virtuální prohlídkou se obvykle ve vašem prohlížeči prohlídka sama spustí (je třeba mít v internetovém prohlížeči nainstalován Flash Player a případně povolené JavaScripts ve Vašem prohlížeči, což jsou však standardní doplňky a nastavení prohlížečů a tak není nutné něco nastavovat extra). Některé prohlídky se mohou dát samy do pohybu a představit danou scénu.

Virtuální prohlídky jsou interaktivní - na fotku lze kliknout a otočit si ji. Podržíte-li tlačítko myši, můžete myší pohybovat všemi směry a tím se virtuálně rozhlížet. panel nastrojuVe spodní části prohlídky obvykle bývá tzv. panel nástrojů s ikonami (šipky, +, - apod.), kterými si můžete prohlídku také otáčet, pohled přibližovat i oddalovat, některé lze zvětšit na tzv. fullscreen, tedy plnou obrazovku (vráti se z takového zobrazení lze přes stejné tlačítko nebo na klávesnici Esc).

Podporujeme zobrazování virtuálních prohlídek také na zařízeních řady Apple, která používají jako výchozí formát .mov. Mezi kvalitou a formátem souborů virtuálních prohlídek se můžete přepnout. Využijte k tomu tlačítka v pravé části stránky hned pod hlavní nabídkou v červeném pruhu nahoře!

Nahoru >> Další odpovědi na Vaše otázky najdete v sekci FAQ - nejčastější otázky <<

Zaregistrujte se k odběru aktualit a novinek

Objednejte si také virtuální prohlídku. DEJTE O SOBĚ VĚDĚT!

Objednat!. další informace o výrobě, zařazení do katalogu a dalších výhodách se můžete dozvědět v sekci častých otázek - "FAQ" nebo v informacích "O projektu".

Kolik to stojí?

Zhotovení virtuální prohlídky a zařazení do systému můžete mít už za 1.800,- Kč (ceny bez DPH). Ovšem můžete získat i další zvýhodněné bonusy! Projděte si ceník, vyberte si z možných variant a objednejte si nebo nás kontaktujte! Výsledkem pro Vás i na Váš web jsou datové soubory virtuálních prohlídek ve formátech .swf a .mov, které Vám přizpůsobíme na šírku tak, aby se vešly tak akorát také do Vašeho webu. Obvykle do něj vkládáme také informace o firmě/místě, webovou adresu a datum. Získáte tak vlastní stránku s prezentací na tomto portálu a možnou reklamu nejenom na tomto webu!

Partneři projektu Lahůdky DUŠEK
Mediální partneři projektu Čáslavské Noviny Caslavsko.net TEP Regionu Svoboda.info Obzory Kutnohorska TV Čáslav Dobrý den a nákup Virtuální prohlídky 360