Virtuální Čáslavsko

Virtuální Čáslavsko - informačně turistický regionální systém virtuálních prohlídek
(součást systému regionální podpory Virtuální-Region.cz)
    Mobil: +420 777 034 847
    E-mail: info@virtualni-caslavsko.cz
    Web: www.virtualni-caslavsko.cz
 


QR code

Nám. J.Žižky z Trocnova - parkoviště (v době Čáslavského Jarmarku 2012)

Oficiální web: http://www.meucaslav.cz

Náměstí Jana Žižky z Trocnova a centrální parkoviště bývají centrem různých kulturních akcí. Na konkrétní virtuální prohlídce je část u pódia v době konání Čáslavského Jarmarku 2012.

napoveda nejblizsi kosik
GPS: 49°54'38.352"N, 15°23'29.220"E

Tato prohlídka je zařazena v těchto tematických skupinách: Náměstí, Kultura a zábava


9. 6. 2012Kostelní náměstí (u Kostela sv. Petra a Pavla po Rytířské show na Čáslavském Jarmarku 2012)Kostelní náměstí (u Kostela sv. Petra a Pavla po Rytířské show na Čáslavském Jarmarku 2012) (Čáslav)
9. 6. 2012Nám. J.Žižky z Trocnova - u pěší zóny - TV Čáslav v akci (Čáslavský Jarmark 2012)Nám. J.Žižky z Trocnova - u pěší zóny - TV Čáslav v akci (Čáslavský Jarmark 2012) (Čáslav)
9. 6. 2012Nám. J.Žižky z Trocnova - meteostanice (v době Čáslavského Jarmarku 2012)Nám. J.Žižky z Trocnova - meteostanice (v době Čáslavského Jarmarku 2012) (Čáslav)
9. 6. 2012Park za baštou (z akce Koňská show na Čáslavském Jarmarku 2012)Park za baštou (z akce Koňská show na Čáslavském Jarmarku 2012) (Čáslav)

Mohla by Vás zajímat i naše další místa:

22. 4. 2009Autobusová zastávka v ulici Za Rybníkem (Čáslav)Autobusová zastávka v ulici Za Rybníkem (Čáslav) (Čáslav)
20. 9. 2010Ulice Na Kozinci (rekonstrukce 2010)Ulice Na Kozinci (rekonstrukce 2010) (Čáslav)
3. 7. 2009Náměstí J. Žižky z Trocnova - v noci u kašnyNáměstí J. Žižky z Trocnova - v noci u kašny (Čáslav)

vysvětlivky barev
Nahoru

Nejbližší virtuální prohlídky k právě prohlíženému místu:

NahoruV seznamu výše najdete další virtuální prohlídky míst, která jsou nejblíže právě zobrazovanému. Náš TIP je označen barevnou ikonkou (zlatou hvězdou, barevným domečkem) a ztučněn. Vzdálenosti jsou orientační, přímou vzdušnou čarou. Pěšky, na kole či autem mohou být delší.

Ikona terčík - nachází se na stejné adrese, Ikona domeček - je na stejné ulici či náměstí.

Jak se virtuální prohlídka ovládá?

Při zobrazení stránky s virtuální prohlídkou se obvykle ve vašem prohlížeči prohlídka sama spustí (je třeba mít v internetovém prohlížeči nainstalován Flash Player a případně povolené JavaScripts ve Vašem prohlížeči, což jsou však standardní doplňky a nastavení prohlížečů a tak není nutné něco nastavovat extra). Některé prohlídky se mohou dát samy do pohybu a představit danou scénu.

Virtuální prohlídky jsou interaktivní - na fotku lze kliknout a otočit si ji. Podržíte-li tlačítko myši, můžete myší pohybovat všemi směry a tím se virtuálně rozhlížet. panel nastrojuVe spodní části prohlídky obvykle bývá tzv. panel nástrojů s ikonami (šipky, +, - apod.), kterými si můžete prohlídku také otáčet, pohled přibližovat i oddalovat, některé lze zvětšit na tzv. fullscreen, tedy plnou obrazovku (vráti se z takového zobrazení lze přes stejné tlačítko nebo na klávesnici Esc).

Podporujeme zobrazování virtuálních prohlídek také na zařízeních řady Apple, která používají jako výchozí formát .mov. Mezi kvalitou a formátem souborů virtuálních prohlídek se můžete přepnout. Využijte k tomu tlačítka v pravé části stránky hned pod hlavní nabídkou v červeném pruhu nahoře!

Nahoru >> Další odpovědi na Vaše otázky najdete v sekci FAQ - nejčastější otázky <<

Zaregistrujte se k odběru aktualit a novinek

Objednejte si také virtuální prohlídku. DEJTE O SOBĚ VĚDĚT!

Objednat!. další informace o výrobě, zařazení do katalogu a dalších výhodách se můžete dozvědět v sekci častých otázek - "FAQ" nebo v informacích "O projektu".

Kolik to stojí?

Zhotovení virtuální prohlídky a zařazení do systému můžete mít už za 1.800,- Kč (ceny bez DPH). Ovšem můžete získat i další zvýhodněné bonusy! Projděte si ceník, vyberte si z možných variant a objednejte si nebo nás kontaktujte! Výsledkem pro Vás i na Váš web jsou datové soubory virtuálních prohlídek ve formátech .swf a .mov, které Vám přizpůsobíme na šírku tak, aby se vešly tak akorát také do Vašeho webu. Obvykle do něj vkládáme také informace o firmě/místě, webovou adresu a datum. Získáte tak vlastní stránku s prezentací na tomto portálu a možnou reklamu nejenom na tomto webu!

Partneři projektu Lahůdky DUŠEK
Mediální partneři projektu Čáslavské Noviny Caslavsko.net TEP Regionu Svoboda.info Obzory Kutnohorska TV Čáslav Dobrý den a nákup Virtuální prohlídky 360